Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się pokoje 2-osobowe i 3-osobowy z łazienkami. Ogółem dysponujemy 9 miejscami noclegowymi, w 4 pokojach położonych na 2 kondygnacjach budynku (parter, piętro).

Pokoje znajdują się w samodzielnym budynku, z niezależnym wejściem. Tym samym mają Państwo zapewnioną pełną prywatność i nieograniczony czasowo dostęp do budynku i wynajętych pokoi.

Jaskolka-budynek
Wejście do budynku

Przy budynku, na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości. Brama wjazdowa otwierana pilotem, który otrzymują Państwo razem z kluczami do pokoju na cały okres pobytu.

Dodatkowo do dyspozycji naszych gości dostępne są również (bezpłatnie): grill i kryta wiata ze stołem.

kot

Akceptujemy zwierzęta domowe!


>> Regulamin pobytu <<

Jeśli są Państwo zainteresowani pobytem w oferowanych przez nas pokojach prosimy o kontakt pod numer telefonu +48 698 255 535 lub mailowo na adres:
info@jaskolka-noclegi.com.pl.


Minimalny czas pobytu, na jaki dokonujemy rezerwacji to 2 doby.

Wstępną rezerwację noclegu, dokonaną przez telefon lub mailowo, uznajemy za potwierdzoną po otrzymaniu wpłaty zaliczki w wysokości 30% kosztu pobytu. Wpłaty zaliczki należy dokonywać w ciągu 4 dni od dnia wstępnej rezerwacji na konto:
Blue Monika Czerkas-Zając
nr konta: 88 1870 1045 2083 1049 3982 0001 (Nest Bank)

Na przelewie w polu "tytuł wpłaty", prosimy o umieszczenie: nazwiska, na które dokonano wstępnej rezerwacji oraz terminu przyjazdu.

O wpłynięciu zaliczki na nasze konto i tym samym finalizacji rezerwacji poinformujemy Państwa sms-em lub mailem.

Płatność pozostałej części należności za wynajem pokoju może być dokonywana na miejscu gotówką, kartą płatniczą lub blikiem.

parking
Parking dla naszych gości.
wiata
Wiata i grill.

Copyright © 2021 Blue Monika Czerkas-Zając